Hakkımızda

NeuroBio Mühendislik, Nöromodülasyon alanında 12 yıldan fazla tecrübesi bulunan Doktoralı Sağlık Yönetimi Uzmanı, Biyomedikal Mühendisi, Biyologlar, Biyomedikal Teknikerleri, İşletme, Yönetim ve Organizasyon Uzmanlarından oluşan bir ekiple, Boston Scientific'in Derin Beyin Stimülatörleri (DBS) ürün grubunun Türkiye'de ilk pazara girişimi ve yaygınlaştırılması için 2015 yılında kurulmuştur.

2015 Kasım ayından beri NeuroBio Mühendislik Boston Scientific Turkiye'nin DBS grubunda yetkili distribütörlüğünü yürütmekte olup, 2018 Ocak ayından itibaren Boston Scientific'in Derin Beyin Stimülatörleri ve Spinal Kord Stimülatörleri(SCS) ürünleri için Türkiye ve Kuzey Kıbrıs da dahil olmak üzere Boston Scientific'in tek yetkili satış acentesidir. 2020 yılından itibaren Boston Scientific’in satın almış olduğu COSMAN RadyoFrekans ürün grubunun da Türkiye ve Kuzey Kıbrıs bölge dahilinde yetkili acentesi olmuştur.

NeuroBio Mühendislik ayrıca 2015 yılından beri Alpha Omega Mikro Elektrot Kayıt Cihazı ve INTEGRA CRW (Stereotaktik Çerçeve Ürün Grubu)'larının tüm Türkiye yetkili distribütörlüğünü yapmaktadır.

2021 Ocak ayında imzalamış olduğu Bioness Stimrouter ürün grubunun da Türkiye ve Ortadoğu Distribütörü olarak Sakral Nöromodülasyonla ilgili ilk adımları atmıştır.

NeuroBio Mühendislik yaygın olarak Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı Eğitim ve Araştırma Hastaneleri, Özel Hastane Grupları, Vakıf Üniversite Hastaneleri ve Kamu Üniversitelerinde 150’den fazla kurumla çalışmalarına devam etmektedir.