Ürünler


Shop
NeuroNav Si™

Mikro Elektrot Kayıt Cihazı

Derin Beyin Stimülasyonu mikro kayıt hedeflemede en son teknolojiyle çözüm ortağı olan portatif NeuroNav Si™ sistem. Özellikle Leksell ve CRW gibi yaygın kullanılan çerçeve sistemleriyle uyumlu olması Fonksiyonel Beyin Cerrahisi ünitesi kurulacak kliniklere büyük kolaylık sağlamaktadır. Uzun süreli olarak bilinen DBS ameliyatlarında, kurulum kolaylığı ve pratikliği sayesinde uygulayıcıya zamanı en etkili şekilde kullandırmaktadır. NeuroNav Si™ Derin Beyin Stimülasyonu ve ablasyon uygulaması gibi önemli nörolojik ve psikiyatrik rahatsızların fonksiyonel cerrahi tedavisinde kullanılan Mikro Elektot Kayıt ( MER) sistemidir.

Beyin içerisindeki nöral aktivite ölçümünün en hassas, doğru ve güvenilir şekilde sağlayan mikro hedefleme elektrotlarını içeren sistem, kullanıcı cerraha en iyi şekilde rehberlik etmektedir.

Sistem 5 kanallı kayıt yapabilmektedir. Otomatik sürücüsü sayesinde hassasiyeti maksimum seviyeye çıkarmaktadır.Shop
CRW Precision™ Arc

CRW Stereotaktik Çerçeve ve Integra Yazılım

Stereotaktik doğruluğun dünü, bugünü ve yarını….
70 yıldan fazladır Radionics® ürünleri tıbbi cihaz sektöründe varlığını göstermektedir. Radionics® CRW™ stereotaktik sistemi doğruluk, güvenilirlik ve kolaylığı beraberinde getirir.

Radionics® CRW™ stereotaktik sistemi kendine özgün planlayıcı ve phantom (fantom) hayali hedefleme cetveli sayesinde uygulayıcı cerraha sıfıra yakın hata paylı bir destek sağlamaktadır.

Radionics® CRW™ stereotaktik sistemiyle uygulamaya başlangıç ve bitiş süresi arasında çok fazla bir fark olmaması, ameliyathanedeki geçen zamanı minimuma indirmesi en büyük avantajlarından.

Türkiye’nin her yerine ulaşabilecek servis ağı ve klinik mühendislik desteği bulunmaktadır.

Biyopsi ve Derin Beyin Stimülasyonu uygulamasına başlamak isteyen kliniklere demo vaka destekleri de bulunmaktadır.