Hakkımızda

*NeuroBio Mühendislik, Nöromodülasyon alanında 7 yıllık tecrübenin ardından, Boston Scientific'in Derin Beyin Stimülatörleri ürün grubunun Türkiye'de ilk pazara girişimi ve yaygınlaştırılması için kurulmuş Sağlık Yönetimi Doktoralı, Biyomedikal Mühendisleri ve Biyomedikal Teknikerleri'nden oluşan bir organizasyondur. 2015 Kasim ayından beri NeuroBio Mühendislik Boston Scientific Turkiye'nin DBS grubunda yetkili distribütörlüğünü yürütmekte olup, 2018 Ocak ayından itibaren Boston Scientific'in Derin Beyin Stimülatörleri ve Spinal Kord Stimülatörleri ünlerinin Türkiye ve Kuzey Kıbrıs da dahil olmak üzere Boston Scientific'in tek yetkili satış acentasıdır.

*NeuroBio Mühendislik ayrıca Alpha Omega Mikro Elektrot Kayıt Cihazı ve INTEGRA CRW (Stereotaktik Çerçeve Ürün Grubu)'larının tüm Türkiye yetkili distribütörlüğünü yapmaktadır.

*NeuroBio Mühendislik yaygın olarak Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı Eğitim ve Araştırma Hastaneleri, Özel Hastane Grupları, Özel Üniversite Hastaneleri ve Devlet Üniversitelerinde çalışmalarına devam etmektedir.